تفاهم نامه همکاری شتابدهنده فردوسی و پایگاه خبری دیدگاه نوین منعقد شد

به گزارش پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین ، میرزائیان با بیان اینکه اکو سیستم استارت آپی مشهد نیازمند حمایت های ویژه رسانه ای است گفت : رسانه موضوع مغفول مانده در حوزه استارت اپی مشهد است و برخلاف اینکه مشهد به عنوان قطب رسانه ای کشور شناخته می شود و توقع می رود که بهترین حمایت ها در این حوزه صورت گیرد اما متاسفانه اقدامات منسجم و خوبی در معرفی استارت آپ ها و کسب و کارهای نو پا و دانش بنیان تا کنون صورت نگرفته و یا محدود به چند مجموعه خاص است .

شتابدهنده فردوسی عضو تاثیرگذار اکو سیستم استارت اپی استان

 

میرزائیان در ادامه با اشاره به تفاهم نامه این مجموعه با شتابدهنده کسب و کار فردوسی گفت : خوشبختانه یکی از با کیفیت ترین شتابدهنده سطح کشور در مشهد شکل گرفته است که با تیم کاری جوان و متعهد و کاربلد تا کنون منشاء خدمات موثری برای اکو سیستم استارت آپی شهر و حتی استان بوده است . لذا ما هم به جهت هم افزایی بیشتر و همچنین بهره مندی از توان این مجموعه اقدام به امضای تفاهم نامه با مجموعه شتابدهنده فردوسی نمودیم که در طی آن موافقت گردید خدمات رسانه ای ویژه ای به استارت آپ های حاضر در این شتابدهنده از طرف این پایگاه خبری ارائه شود . و از طرف دیگر شتابدهده فردوسی نیز به عنوان عضو تاثیر گذار در اکو سیستم استارت آپی استان فعالیت های مشابهی درحوزه خبر و تولید محتوا برای همکاران ما در پایگاه خبری دیدگاه نوین ارائه نماید .

مدیر مسئول پایگاه خبری دیدگاه نوین ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شتابدهنده فردوسی جناب اقای مهندس مکارم و تیم همراه ایشان ، در انتها با اشاره به فعالیت مشابه  پایگاه خبری درسایر مجموعه ها نیز گفت : درهمین راستا مذاکرات خوب و موثر دیگری نیز  با شتابدهنده ها و مجموعه های فعال در این حوزه انجام شده است که امیدواریم با یک هم افزایی مناسب ، شاهد ارائه خدمات با کیفیت در حوزه رسانه به فعالان این حوزه باشیم . و تا شهروندان نیز بتوانند ضمن اشنایی با کسب و کارهای مختلف ، از خدمات این مجموعه ها نیز بهره مند گردند .

 

 

 

مطلب پیشنهادی

اختصاص اینترنت رایگان به دانشجویان توسط وزارت ارتباطات

به گزارش دیدگاه نوین ، اذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود از اعطای ۶۰ گیگ …