تهیه نسخه پشتیبان از عکس ها وفیلم ها با PhotoStick

با استفاده از PhotoStick از عکس ها و فیلم های خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و آن ها را ذخیره کنید

هنوز زمان زیادی نمی گذرد که شما همیشه  نوعی دوربین همیشه همراه خود دارید و می توانید تمام لحظات مهم زندگی خود را ثبت کنید. اگرچه بیشتر دوربین های فیلمبرداری قدیمی خود را با دوربین های دیجیتال جایگزین کرده اند ، اما ممکن است امروز از دوربین دیجیتال و تلفن خود برای گرفتن عکس استفاده کنید. خواه عکسی از تعطیلات باشد یا جشن تولد فرزندتان  ، می خواهید آن لحظات را ضبط کنید و در آینده به آنها نگاه کنید.

هرکسی که پیش از این دچار خرابی دیسک سخت شده است می داند که به نسخه پشتیبان احتیاج دارند. ممکن است این خرابی براثر ریختن یک  نوشیدنی باشد و یا یک نوسان برق ساده 

اما راه حلی برای این موضوع ساخته شده است ابزاری به نام PhotoStick

این ابزار تنها یک دستگاه ذخیره سازی خارجی نیست. آن را به برق وصل کنید سپس روی “go” کلیک کنید و اجازه دهید تا در زمان کوتاهی از تمام فیلم و عکس ها نسخه پشتیبان تهیه کند. این ابزار ظرفیت ذخیره حدود 60،000 عکس و فیلم را دارد.

این سخت افزار به هیچ نرم افزار خاصی احتیاج ندارد و فقط در چند دقیقه اسکن کامل را برای شما انجام می دهد. زیرا همراه با آن ، نرم افزاری است که به طور خودکار کامپیوتر و فیلم ها و تصاویر را جستجو می کند. استفاده از آن آسان است و می تواند هزاران عکس را تنها در چند دقیقه شناسایی کند.

 

 

مطلب پیشنهادی

۲۲ عنوان طرح در کمیته تصمیم‌گیری ستاد هفته پژوهش برگزیده شد

از مجموع ۵۵ طرح پژوهش، فناوری و فن‌بازار خراسان رضوی، ۲۲ عنوان طرح در کمیته …