توصیه های سازمان بهداشت جهانی برای کسانی که در مناطق کرونا بوده اند

سازمان بهداشت جهانی به افرادی که طی 14 روز گذشته خود در مناطق شیوع کرونا حضور داشته اند ارائه نموده است .این اقدامات حفاظتی در گسترش این بیماری بسیار موثر می باشد.
اختصاصی پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین
1- تمام نکاتی که در زمینه مراقبت های افراد حاضر در مناطق شیوع کرونا می باشد را رعایت کنید .( رجوع کنید به مقاله توصیه های سازمان بهداشت جهانی به ادرس http://didgahnovin.ir/?p=1468
2-  اگر احساس ناخوشایندی کردید ، و یا حتی در صورت بروز علائم خفیف مانند سردرد و آبریزش جزئی تا زمان بهبودی ، در خانه بمانید.  در این صورت سعی کنید از تماس با دیگران خود داری نموده و به  مراکز درمانی مراجعه کنید تا با  امکانات موثرتر مراحل درمان شما طی شود این کار  به شما و دیگران در برابر COVID-19 و سایر ویروس ها کمک خواهد نمود .    
3- اگر دچار تب ، سرفه و مشکل در تنفس هستید ، سریعاً به پزشک مراجعه کنید زیرا این امر ممکن است به دلیل عفونت تنفسی یا بیماری جدی دیگر باشد. از مسافرت جدا خود داری نمائید . این باعث خواهد شد ضمن اینکه باعث می گردد  شما به سرعت به مراکز درمانی صحیح هدایت شوید . و به جلوگیری از شیوع احتمالی COVID-19 و سایر ویروس ها کمک شایانی می نماید .

مطلب پیشنهادی

پیامدهای غیر قابل جبران خرید دارو در فضای مجازی

به گزارش دیدگاه نوین رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عامل فروش …