راهکارهایی برای ایجاد ثروت در سال ۲۰۲۰

هرکسی در زندگی اش هدفی دارد ولی ممکن است به دلایلی تا حالا نتوانسته به هدفش برسد. امسال با شرایطی خاص روبه رو هستیم که بشر نظریش را کم دیده است.  حالا که همه جهان درگیر بیماری همه گیر شده است و شرکت در اجتماعات به ندرت انجام می شود، بهترین زمان برای بهبود استعداد های شخصی خودمان برای رسیدن به اهداف هایمان است.برای رسیدن به اهدافتان می توانید از موارد زیر بهره ببرید.

۱. آموزش سرگرمی جدیدتان باشد
مسابقات ورزشی ملی متوقف شده است. در حال حاضر تعداد بیشتری از مردم در خانه می مانند. رفتن به مکان های عمومی به ندرت پیش می آید. آیا این یک پیشامد خوب است یا بد؟ جواب به این سوال به شما بستگی دارد، اگرچه آنچه مشخص است فرصت های بیشماری است که درون این تغییر نهفته است.

با توجه به خواندن این مطلب، شما آموزش را جدی می گیرید و می خواهید اطلاعاتتان بیشتر شود تا شما را به سمت آنچه در آینده مالی می خواهید سوق دهد. مطمئناً اقدامات جدی برای دنبال کردن تحصیلات تان بدست می آید.

در حال حاضر افراد زیادی به جای اینکه از این فرصت طلایی پیش آمده استفاده کنند، وقت خود را صرف تماشای تلویزیون و گشت در رسانه های اجتماعی می کنند و این زمان با ارزش را از دست می دهند.اگر هدفی دارید بیاید با خودتان فکر کنید که تا حالا چه کاری برای نزدیک شدن به آن انجام داده اید.

هر روز از خودتان بپرسید که برای رسیدن به هدفتان تا حالا چه کار کرده اید.

 • ما به تجلی فیزیکی آنچه بیشتر وقت خود را صرف انجام آن می کنیم، تبدیل خواهیم شد. اگر بیشتر وقت خود را صرف نوشیدن آبجو، تماشای ورزش، نشستن روی نیمکت، هله هوله و خرید وسایل بی فایده کنیم، احتمالاً چیزی جز بیماری و شکست نصیب ما نمیشود.از طرف دیگر، اگر بخواهیم وقت خود را صرف موارد زیر کنیم، می توانیم محیطی برای موفقیت گسترده اقتصادی ایجاد کنیم:

 

 • هر آنچه که می توانیم در مورد بازار یاد بگیریم
 • وضعیت فعلی و نزدیک به آینده اقتصادی خودتان را در نظر بگیرید مهارت هایتان را در مدل سرمایه گذاری انتخاب شده یا کلاس دارایی عمق ببخشید
 • بفهمید که چگونه می توانید سرمایه تان را افزایش دهید
 • با گزینه های مختلف تأمین اعتبار مالی همگام باشید
 • از خودشکوفایی لذت ببرید
 • مهارت های مذاکره را یاد بگیرید
  روابط تجاری طولانی مدت را حفظ کنید
 • نسبت به آنچه که شما را به سمت دستیابی به آزادی مالی سوق می دهد، بی تفاوت نباشید. زمانتان را به جای سرگرمی های بی فایده صرف خواندن کتاب، شرکت در برنامه های زنده، شرکت در دوره های مختلف یادگیری در خانه، رفتن به جلسات و شبکه سازی کنید.

 

۲٫تیم قوی خودتان را بسازید و یا ارتقا دهید

اگر می خواهید که برای جریان معامله آماده باشید. یک راه ساده به برای این منظور اعمال نفوذ قدرت تیمی است. کارهای بیشماری را یک فرد در طول روز می تواند انجام دهد. میزان اثربخشی زمانتان را ارزیابی کنید.  این کار شمارا قادر می کند بفمید که لازم است چه چیزی را بیشتر به افراد تیم تان بسپارید و خودتان روی چه چیزی بیشتر زمان بگذرانید.

 

 1. روابط تان را تقویت کنید

ابتدا با خودتان شروع کنید. اگر رابطه خوبی با خودتان ندارید پس نمی توانید با دیگران روابط عالی داشته باشید. اغلب از این مورد مهم صرف نظر می کنند ولی یک مورد بسیار مهم است.

هر چقدر که ما با خودمان راحت تر باشیم، روابط ارزنده تر و بهتری را نیز با دیگران خواهیم داشت.

بعد از اینکه، رابطه با خودتان را ارزیابی کردید، رابطه با خانواده را مورد ارزیابی کنید، ببینید که آیا حمایت کافی را از طرف خانواده دریافت می کنید.

از سرزنش خانواده دست بردارید و ببینید شما چطور رفتاری را با آنها داشته اید.

و بدانید که اعمال بلندتر از کلمات صحبت می کنند. از صحبت کردن در مورد کارهایتان دست بردارید، بگذارید که اعمالتان خودشان حرف بزنند.

 

 1. سلامتی روحی، فیزیکی و رژیم غذایی تان را بهبود ببخشید

فرقی نمی کند می خواهید که در چه عرصه ای پیشرفت کنید. بی شک، اولین چیزی که برای این هدف نیاز دارید سلامتی روحی و جسمانی است. باید بدانید که افزایش توانایی ها و سلامتی با هم رابطه مستقیم دارند.

 

 1. از نقطه امن خود خارج شوید

بهترین مورد در آخر قرار گرفته است. پا را فراتر گذاشن از نقطه امن به تدریج شما را به فردی دیگر مبدل خواهد کرد.

 

نویسنده : فاطمه عرب زاده

اختصاصی پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین

مطلب پیشنهادی

اختصاص اینترنت رایگان به دانشجویان توسط وزارت ارتباطات

به گزارش دیدگاه نوین ، اذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود از اعطای ۶۰ گیگ …