مدیران شتابدهنده های تخصصی استان مهمان کارخانه نوآوری شهری مشهد شدند

در آغازین روزهای افتتاح مگا پروژه کارخانه نوآوری مشهد مدیران شتابدهنده های تخصصی استان مهمان کارخانه نوآوری شهری مشهد شدند .
به گزارش دیدگاه نوین ، در تخصصی ترین بازدید از کارخانه نوآوری مشهد که به میزبانی مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد برگزار گردید. دراین بازدید که مدیران شتابدهنده های تخصصی استان حضو رداشتند،معاونت اشتغال و توسعه کارافرینی اداره کل کار و اموراجتماعی استان،و همچنی هیئت رییسه انجمن مراکز شتابدهنده استان و انجمن شرکت های دانش بنیان استان،نماینده پارک علم و فناوری استان،اعضاء کارگروه اشتغال استان،نماینده صندوق کارآفرینی امید و همچنین مدیر کانون کشوری مراکز مشاوره کارافرینی کشور و مدیران استارتاپ ها و فعالان زیست بوم نوآوری و کارآفرینی شهر مشهد همراهی نمودند .و ضمن بازدیدازمجموعه کارخانه نواوری مشهد از کم وکیف رصد خانه شهری نیز آگاه شدند .


در جریان این بازدید کریم مدیرکل آمار،پژوهش ومطالعات راهبردی شهرداری مشهد به عنوان میزبان این گروه را همراهی نمود.وی ازفعالان وتاثیرگذاران این حوزه بویژه انجمن مراکز شتابدهنده استان خواست تاباحمایت ومعرفی فعالان این حوزه به غناورشدفعالیت های کارخانه کمک نمایند.

کریمی گفت:کارخانه نوآوری ازظرفیت های علمی و تخصصی استان است . و قطعا مشهد را به شهری هوشمند با ساختای جدید بدل می نماید. که به محیطی پویا و خلاق،یکپارچه وهماهنگ درحوزه نوآوری و خلاقیت تبدیل خواهدشد.که مستلزم همکاری وهماهنگی بیش ازپیش واستفاده بهینه ازمنابع وسرمایه های دانشی و نوآور مشترک فعالان این حوزه در مشهد مقدس است.
درحاشیه برگزاری این بازدید تخصصی اعتبار نامه و مجوز شتابدهنده شرکت کسب وکار رضوی اعطا شد . این مجموعه از شرکت های فعال در حوزه کسب وکار و وابسته به آستان قدس رضوی می باشد . در این بازدید گواهینامه عضویت در انجمن مراکز شتابدهنده استان نیز به این مجموعه اعطاء گردید .

مطلب پیشنهادی

پیامدهای غیر قابل جبران خرید دارو در فضای مجازی

به گزارش دیدگاه نوین رئیس پلیس فتا استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عامل فروش …