مسابقه ملی خلق ایده زیست فناوری ویژه دانش اموزان برگزار می شود

به گزارش دیدگاه نوین ، مدیریت باشگاه دانش آموزی زیست فناوری اعلام کرد با توجه به فروکش کردن شیوع بیماری کرونا و اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر فعالیت حضوری مدارس، آخرین مهلت ثبت نام فردی و گروهی در مسابقه ملی خلق ایده زیست فناوری، ۳۱خرداد ۱۳۹۹ خواهد بود.

مرحله اول این مسابقه، به صورت آزمون تستی مجازی، طی روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۱۳۹۹، از طریق پروفایل شخصی دانش آموزان در سایت باشگاه به آدرس stbioclub.ir برگزار خواهد گردید.

همچنین مدیریت باشگاه علیرغم اعلام قبلی، و با توجه به شرایط ویژه پیش آمده در کشور اعلام کرد شرکت در مرحله اول مسابقه اجباری نیست، ولی امتیاز کسب شده از این مرحله برای دانش آموزان شرکت کننده در آن، به عنوان امتیاز علمی مثبت، به امتیازات کسب شده در مرحله دوم دانش آموز اضافه شده و شانس پذیرش ایده دانش آموزان برای ورود به مرحله سوم را افزایش می دهد. گفتنی است منبع علمی این آزمون در پروفایل شخصی دانش آموزان ثبت نام کرده در سایت باشگاه، قابل دسترسی است.
همچنین طبق این اطلاعیه، مهلت ارسال ایده های زیست فناورانه برای شرکت در مرحله دوم مسابقه ملی نیز ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ اعلام شده است. فرمت استاندارد ایده های زیست فناوری جهت ارسال به زودی از طریق سایت باشگاه اعلام خواهد شد.

 

مطلب پیشنهادی

دوره اموزشی حقوق نرم‌افزاری و کپی‌رایت برگزار میشود .

به گزارش دیدگاه نوین به نقل از  روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، …