چند ایده عالی استارت آپ در سال 2020

درابتدا خواندن این چند خط را به همه جوانان توصیه می کنم .این چند خط مقاله را می توان با ذوق وسلیقه و خلاقیت خود پرورش داد و یک کسب و کار جدید راه اندازی کرد .

راه اندازی ایده های درخشان ممکن است برای کارآفرینان دشوار باشد، به ویژه این که به نظر می رسد که همه اید های خوب برای کسب و کار قبلا مورد استفاده قرار گرفته اند. با این وجود می توانید با بهبود محصولات موجود یا ایجاد تغییری منحصر به فرد روی یک ایده قدیمی، به موفقیت برسید. مزایای خوداشتغالی به قدری زیاد است که به تلاش برای راه اندازی یک استارت آپ جدید می ارزد.

علاوه بر این که در خوداشتغالی خودتان رئیس خودتان هستید، استقلال بیشتر، رضایت شغلی بیشتر و پتانسیل درآمدی بیشتری را نیز به ارمغان می آورد.

از لیستی که در ادامه ارائه می دهیم ایده بگیرید و کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

  1. ایده های استارت آپ مربوط به مسافرت
  • تورهای مسافرتی ویژه برگزار کنید

یک شرکت ویژه تور مسافرتی تأسیس کنید تا به سبک زندگی و سلیقه افراد توجه ویژه ای داشته باشد. یک تور مسافرتی برای مسافران انفرادی، یک تور مبتنی بر رژیم های غذایی خاص و یا حتی یک تور که محدودیت سنی داشته باشد و شامل گروه های مختلف سنی باشد، می تواند برای گروه های مختلف افراد جذابیت داشته باشد.

  • یک اپلیکیشن فرودگاه بسازید

ایجاد یک اپلیکیشن همه کاره که به مسافران اجازه می دهد تا اطلاعات فرودگاه های ناآشنا و زمان حرکت را به دست آورند، یک ایده نسبتاً بکر و جدید است. گرچه اپلیکیشن های سفر مختلفی وجود دارد، اما برنامه ای که امکانات رفاهی، زمان تأخیر آژانس امنیت حمل و نقل، گزینه های حمل و نقل زمینی و نقشه های فرودگاه را نشان می دهد، می تواند برای مسافران مفید باشد.

  1. راهنمای گردشگر
  • راهنمای محله خود باشید

اگر محلی را بسیار خوب می شناسید، راهنمای گردشگران باشید. این کار علاوه بر این که شما را با محیط اطراف خود بیشتر آشنا می کند، به گردشگران نیز این امکان را می دهد تا از تجربیات شما در منطقه شما لذت ببرند. در این صورت فرصت های تبلیغاتی زیادی برایتان ایجاد می شود و می توانید با مشاغل محلی شریک شوید.

  • یک سرویس تحویل مواد غذایی محلی ایجاد کنید

یک استارت آپ تحویل مواد غذایی می تواند با حداقل هزینه انجام شود، زیرا برای شروع کار تنها به یک وسیله نقلیه و یک تلفن همراه نیاز خواهید داشت. با ارائه این سرویس مناسب به جامعه، به شهروندان سالخورده یا افرادی که وقت کافی ندارند، کمک کنید.

  • یک شرکت برنامه ریزی جشن و مسابقه راه اندازی کنید

تحقیق و برنامه ریزی دقیق می تواند رمز موفقیت در این کسب و کار باشد. این کار را حتی به صورت غیرحضوری نیز می توانید انجام دهید.

  1. ایده های کسب و کارهای مربوط به غذا
  • یک تهیه غذا راه اندازی کنید

در عصری زندگی می کنیم که انسان ها بیش از پیش درگیر کار و فعالیت هایی از این قبیل هستند. روزانه تعداد بسیار زیادی از افراد وعده های غذایی خود را از رستوران ها می گیرند. برای راحت تر کردن زندگی افراد و درنظر گرفتن انواع رژیم های غذایی (کتوژنیک، گیاه خواری و غیره) یک سرویس آماده سازی وعده های غذایی ایجاد کنید و سبک های متفاوتی را تهیه کنید.

  • راهکاری برای کاهش تولید ضایعات غذا بیابید

ایجاد یک استارت آپ متمرکز بر کاهش زباله های مواد غذایی نه تنها می تواند سود زیادی برای شما به ارمغان بیاورد بلکه باعث تغییر مثبت سیستم غذایی و همچنین صرفه جویی در مواد غذایی مورد استفاده در رستوران ها می شود.

مترجم : فاطمه عرب زاده

مطلب پیشنهادی

اختصاص اینترنت رایگان به دانشجویان توسط وزارت ارتباطات

به گزارش دیدگاه نوین ، اذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود از اعطای ۶۰ گیگ …