کنفرانس چالش و فرصت های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی

برگزاري همايش و سمينارهاي علمي تلاشي در راستاي اغنای روحيه جستجوگري و  كاوشگري جامعه علمي دانشگاهي براي كسب معلومات و اطلاع از يافته هاي جديد در عرصه علم و دانش است. علاوه بر آن، برگزاری همایشها به تجمیع تجربیات، برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم پژوهشگران و محققین و علم آموزان و ایجاد زمینه ای برای فعالیتهای جمعی کمک شایانی می نماید.

به شکرانه خداوند حکیم و تلاش فرهیختگان استان و محققین از سایر نقاط ایران عزیز با کمک و یاری دانشگاه و مجامع علمی کشور عزیز و شهر تاریخی کرمانشاه، اولین کنفرانس چالش و فرصت های فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در اسفند 1397 برگزار می کند، لذا از اساتید، معلمان، دانشجویان و پژوهشگران گرامی دعوت می شود با ارائه مقاله خود سطح علمی کنفرانس ما را دوچندان بهبود ببخشند. امید است با یاری و همفکری هم، نتایج مثبت و ارزنده از این کنفرانس برای همه شرکت کنندگان به دنبال داشته باشد.

این کنفرانس با هماهنگی نهاد های علمی کشور از جمله پایگاه استنادی جهان علوم اسلام، مرجع دانش سیویلیکا و دانشگاههای استان رازی و صنعتی کرمانشاه و دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد کرمانشاه و… برگزار می گردد.

به شرکت کنندگان گرامی که مقالات آنها پذیرفته شود مدارک زیر اهداء خواهد شد.

  • ارائه گواهینامه معتبر پذیرش مقاله
  • ارائه گواهی شرکت در کنفرانس
  • چاپ مجموعه مقالات پذیرفته شده در کتاب و یا سی دی
  • نمایه شدن مقاله پذیرفته شده در مرجع CIVILICA
  • نمایه شدن مقالات برگزیده شده در ISC

ادرس سایت کنفرانس

http://cssm2019.ir/

مطلب پیشنهادی

دوره اموزشی حقوق نرم‌افزاری و کپی‌رایت برگزار میشود .

به گزارش دیدگاه نوین به نقل از  روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.