گجت های کاربردی برای هدیه به همسر در روز زن و ولنتاین – قسمت دوم

معمولا هدایای متنوعی برای هدیه دادن در روز زن و یا ولنتاین وجود ندارد. هدایای این روز ممکن است  به مواردی مانند گل و شکلات محدود شود . اما وقتی نوبت به یک هدیه چشمگیر می رسد، هر کسی سلیقه خود را دارد که باید آن را مورد توجه قرار داد.

اغلب خانم ها عاشق جواهرات هستند. اما بعضی از خانمها هستند که اغلب برای هدیه به کاربردهای متنوع هدایای دریافت شده یا اهدا شده توجه می کنند و کمی متفاوت به این مقوله می پردازند. آن ها در تلاش برای راحت تر کردن زندگی روزمره هستند.

گزینه های زیادی برای خرید انواع هدایا وجود دارد. بسیاری از این گزینه ها مطلوب و مورد پسند مخاطب یا همسرتان خواهد بود که از ان هدیه خوشش آمده یا به آن هدیه نیاز داشته است. اغلب یک کیندل جدید از جمله هدایای مطلبوب و همه پسند است. به آنچه خانم شما دوست دارد و یا نیاز دارد. چطور است به یک قهوه ساز برای تهیه یک قهوه لذیذتر در خانه فکر کنید؟

برای اینکه زندگی شما کمی ساده تر شود و انتخاب های بهتری برای روز ولنتاین داشته باشید لیستی از گجت های کاربردی را به شما معرفی کردیم که بتوانید این هدایا را در روز ولنتاین دریافت کرده یا هدیه دهید.

اکو نقطه ای

آسانتر کردن زندگی برای خانم شما همیشه به معنای هدیه ای عالی خواهد بود. Echo Dot مطمئناً زندگی را آسان تر می کند، زیرا این گجت باعث می شود همسرتان بتواند دیگر گجت ها را تنها با صدای خود در هر گوشه از خانه کنترل کند. یعنی با صحبت کردن می توان از هر گوشه خانه کنترل وسایل دیگر را به دست گرفت .

شارژر پورتابل

بسیار هوشمندانه است اگر شرط ببندیم و بگوییم اکثر افرادی که این مطلب را می خوانند در ارتباط با شخصی هستند که تلفن همراه دارند. این بدان معناست که این افراد در طول روز باید نگران میزان باتری خود باشند. با استفاده از این شارژر قابل حمل، دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت. زیرا این کار علاوه بر کاستن از نگرانی شما بابت خاموش شدن باتری تلفن همراهتان، تلفن موبایلتان را به سرعت و با کمترین هزینه شارژ می کند.

 

مطلب پیشنهادی

۲۲ عنوان طرح در کمیته تصمیم‌گیری ستاد هفته پژوهش برگزیده شد

از مجموع ۵۵ طرح پژوهش، فناوری و فن‌بازار خراسان رضوی، ۲۲ عنوان طرح در کمیته …