درباره ما

 

پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نویندارای مجوز از وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی

اولین رسانه  اختصاصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در شرق کشور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : سید رحمان میرزائیان

 

تمام حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین بوده و هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت صرفا با درج نام پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین  ونام نویسنده بلامانع است .

 

مالکیت معنوی :

  • این وب سایت و همه محتوای آن تحت مالکیت معنوی پایگاه خبری اطلاع رسانی دیدگاه نوین  بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت نامه معتبر کتبی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صادر شده باشد.
  • ممکن است پیوندهایی به سایت‌های دیگر  وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در برنمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آن‌ها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود.
  • ممکن است شرایط استفاده از وب سایت و محتوای آن در زمان‌های نامشخص تغییر یابد. بنابراین پیش از هر بار استفاده از وب سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجدداً به این صفحه رجوع کرده و شرایط استفاده از وب سایت را بازخوانی کنید.
    ضمن رعایت نکات فوق، یادآور می شویم با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.